09133044405

DMCNET

شرکت دلتا الکترونیک تایوان محصول جدیدی در حوزه اتوماسیون صنعتی و در بخش motion control ارایه کرده است که با محصولات قبلی تفاوت های زیادی دارد . این محصول جدید که با فاصله اندکی پس از معرفی و تولید نسخه جدید سروو های اولیه دلتا یعنی سری ASDA-B2 ارایه شده است کارت PCI با نام تجاری DMCNETمخفف( Delta Motion Control NETwork  ) میباشد .

ویژگی متمایز کننده این کارت از دیگر کارت های موجود در بازار استفاده ی ان از معماری شبکه high speed در فرایند کنترل موقعیت و کنترل I/O میباشد .

این قابلیت موجب میشود تا بتوان از این کارت علاوه بر کنترل موقعیت و سیستم های سرو درایو، برای استفاده ی Digital I/O و Analog I/O استفاده کرد .

استفاده از تکنولوژی PCI ver:2.2 در این کارت 32 بیتی موجب افزایش سرعت و دقت ان شده است .

 باند شبکه این کارت 20MHz و طول شبکه این کارت تا 30قابل افزایش میباشد .

پروسسور قدرتمند کارت موجب سرعت بالای کنترل می شود و در هر 1ms ، شبکه 12 سروو درایو را scan میکند .این کار آیی موجب دقت مقدار اعشار 64 بیت شده و تا 1280000 وضوح پالس را فراهم می کند به همین دلیل سیستم سرو قادر به انجام محاسبات دقیق می باشد.

بهترین پلت فرم یکپارچه برای کنترل حرکت چند محور و همزمان در طیف گستره ای از ابزار وماشین آلات و کاربردهای صنعتی است همچنین یک راه حل نهایی برای کاهش سیم کشی افزایش ثبات ، انعطاف پذیری و بهروری بالا برای ارتقا صنعت و محصولات می باشد.